Wspomaganie gojenia ran

Na szybkość oraz efektywność gojenia się skóry ma wpływ wiele czynników, od wrodzonych, przez nabyte, aż po sposób powstania skaleczenia i jego odpowiednią higienę. Prawidłowe zabliźnienie się rany jest niezwykle istotne, dlatego zachęcamy do sięgania po metody pozwalające na wspomaganie gojenia ran, tak aby skóra wróciła do pierwotnego stanu jak najszybciej.

Informujemy, że terapia FREMS to w dalszym ciągu jedyna naukowo potwierdzona stymulacja nerwowa, która znacząco wpływa na wzmocnienie procesu gojenia się ran, dzięki wspieraniu i syntezie czynników wzrostu śródbłonka naczyniowego. Efekt? Wykorzystanie urządzenia do fizjoterapii nie tylko przyspiesza i pozytywnie wpływa na zabliźnianie się rany, ale także znacząco zmniejsza odczucia bólowe i stany zapalne już po kilku sesjach!

Leczenie ran przewlekłych

Wielokrotnie przeprowadzane badania kliniczne wykazały, że terapia FREMS doskonale nadaje się do leczenia patologii i urazów w fazie ostrej i zapalnej. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku leczenia ran przewlekłych, powstałych na wskutek chorób wewnętrznych, takich jak m.in. cukrzyca, czy miażdżyca. Każdy pacjent posiadający przewlekłą, trudną do wygojenia ranę, powinien znaleźć jej przyczynę, aby jak najlepiej przeprowadzić proces leczenia, ponieważ sama kuracja zewnętrzna może okazać się niewystarczająca.

Właśnie dlatego przedstawiamy terapię z wykorzystaniem biokompatybilnych sygnałów elektrycznych generowanych przez elektrody, których działanie umożliwia gojenie ran, takich jak:

  • owrzodzenia urazowe,
  • owrzodzenia nerwowo-niedokrwienne,
  • owrzodzenia tętnicze,
  • owrzodzenia żylne,
  • odleżyny,
  • owrzodzenia neuropatyczne.

Sygnały wykorzystywane w terapii FREMS mają pozytywny wpływ nie tylko na przyspieszenie gojenia się ran i obniżenie odczuć bólowych, ale także na zniwelowanie podstawy problemu. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji, w trakcie której rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Urządzenie do leczenia owrzodzeń skóry

Oferujemy Państwu możliwość zapoznania się z pozytywnymi efektami używania rozwiązań wykorzystanych w wyrobie medycznym APTIVA 4, który w oparciu o działanie 32 elektrod umożliwia stymulację większości tkanek i nerwów w organizmie, w celu przywrócenia zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Proponowane przez nas urządzenie do leczenia owrzodzeń skóry występuje także w wersji przenośnej pod nazwą SPEEDER WH. Intuicyjny interfejs oraz niewielka waga produktu sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze. Może być wykorzystywane także w przypadku schorzeń nerwowo-naczyniowych, bolesnych neuropatii cukrzycowych i zaburzeń mikrokrążenia.