szkolenie 25 października 2019

Szkolenie: APTIVA 4 – 23 listopada 2019

23 listopada 2019 r. w Gdyni w siedzibie firmy MED&CARE (ul. Mławska 13) odbędzie się I edycja szkolenia: „Aptiva 4: Urządzenie medyczne do rehabilitacji nerwowo-naczyniowej i gojenia się ran”.

O szkoleniu
Jest to pierwsze spotkanie w Polsce dotyczące dotychczas niedostępnej metody leczenia schorzeń o podłożu nerwowo-naczyniowym. Specjaliści podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w obszarze leczenia ran i schorzeń naczyniowo-nerwowych.
Wydarzenie jest adresowane zarówno dla: lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz podologów, prowadzących praktykę medyczną, jak i dla osób zajmujących się indywidualną praktyką w dużych i małych firmach.
Uczestnicy otrzymają praktyczna wiedzę podaną w formie 18-minutowych prezentacji z podziałem na bloki: teoretyczny i praktyczny.

Cel szkolenia
Zapoznanie się z innowacyjną technologią FREMS – elektoceutyki w leczeniu schorzeń naczyniowo-nerwowych w oparciu o badania PUB MED.

Zakres szkolenia
Aptiva 4: Urządzenie medyczne do rehabilitacji nerwowo-naczyniowej i gojenia się ran.
Aptiva 4 Option FULL: Urządzenie medyczne do fizykoterapii, rehabilitacji sportowej i nerwowo-naczyniowej oraz wspomagająco w gojeniu się ran.

Czas trwania
Czas trwania szkolenia: 1 dzień (09:00 – 17:00)
Liczba godzin zegarowych: 8 godzin

Wymagania wstępne dla uczestników szkolenia
Uczestnicy to osoby z wykształceniem medycznym, pokrewne medyczne

Opis szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych:
• zastosowanie technologii FREMS (ang. Frequency Rhythmic Electrical Modulation System), polegającej na generowaniu biokompatybilnych sygnałów elektrycznych przez komputerowe neurostymulatory i ich dostarczaniu przez elektrody przezskórne – krótki zarys z fizjologii
• przeznaczenie: Technologia FREMS
• FREMS jako ważne i innowacyjne podejście w leczeniu
• publikacje

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Czekamy na Wasze zgłoszenia do 18 listopada.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły oraz zapisy:
Izabela Magda Rosłoniec, FOOT COMFORT
tel.: + 48 515 23 26 32, e-mail: adgamr@wp.pl

Informujemy, że w marcu 2020 r. planowana jest II edycja szkolenia „Aptiva 4 Option FULL: Urządzenie medyczne do fizykoterapii, rehabilitacji sportowej i nerwowo-naczyniowej oraz wspomagająco w gojeniu się ran”. Szczegóły wkrótce.