radio gdansk logo 845x321 - FREMS w Radiu Gdańsk

FREMS w Radiu Gdańsk

W poniedziałek 15 listopada br., gościem RADIA GDAŃSK była Izabela Magda Rosłaniec – ortotyk i fizjoterapeutka, właścicielka gabinetu FootComfort w Gdańsku, a od 10.04.2019 nasz partner, szkoleniowiec i reprezentant Frems Life na terenie Polski. Co to jest FREMS? Jak działa? Jak wygląda leczenie? Między innymi na te pytania odpowiedziała Izabela M. Rosłaniec, gość programu Radia Gdańsk, podczas audycji “Nie daj się oszukać”.

Elektroterapia to metoda rehabilitacji polegająca na działaniu na organizm prądem o niskim natężeniu. Prąd może działać powierzchownie, albo na tkanki głębokie, możliwości jest wiele. Prądem można leczyć dolegliwości bólowe, nawet bardzo silne jak rwa kulszowa, czy neuralgie – mówiła podczas audycji w Radiu Gdańsk Izabela Magda Rosłoniec.

Dowody naukowe przedstawione w ponad 100 publikacjach krajowych i międzynarodowych pokazują, że wyniki terapii z zastosowaniem technologii FREMS czynią ją jedną z najskuteczniejszych metod leczenia wielu schorzeń. Sprawdź, jak działa leczenie metodą FREMS.

Zachęcamy do wysłuchania audycji pod tym linkiem.