logo knieja 3 428x321 - APTIVA 4, urządzenie oparte na technologii FREMS już w Centrum Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej „Knieja”

APTIVA 4, urządzenie oparte na technologii FREMS już w Centrum Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej „Knieja”

Zbudowane na pograniczu trzech malowniczych krain: Podlasia, Mazur i Suwalszczyzny Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjne „Knieja” stawia na najnowszą technologię FREMS, spełniając tym samym oczekiwania pacjentów i gości w zakresie leczenia urazów i patologii tkanek i mięśni. Dzięki urządzeniu APTIVA 4 opartym na technologii FREMS fizjoterapeuci skutecznie zadbają o walkę z ostrym bólem o podłożu nerwowo-naczyniowym.

Doskonała lokalizacja Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnego „Knieja” nad Jeziorem Rajgrodzkim to wymarzone miejsce na wypoczynek i rekreację dla najbardziej wymagających pacjentów. Można tu spotkać rekreujących się sportowców, młodzież i dorosłych, dla których dbanie o wypoczynek połączony z najnowocześniejszą regeneracją jest stałym elementem stylu życia.

Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów Ośrodka „Knieja” specjalizuje się w umożliwieniu powrotu do zdrowia i uwolnienia się pacjentów od bólu poprzez wykorzystanie technologii FREMS, obecnie jednej z najskuteczniejszych form stymulacji tkanek przy użyciu sekwencji impulsów elektrycznych. Pacjenci już po pierwszym zabiegu zauważają przeciwzapalne i drenujące działanie urządzenia APTIVA 4, opartego na technologii FREMS, doceniając odczuwalne zmniejszenie bólu już po kilku zabiegach.

Jeśli więc cierpisz na bolesne neuropatie cukrzycowe, waskulopatie czy zaburzenie mikrokrążenia, których efektem są szumy uszne i obrzęki, koniecznie oddaj się w ręce doświadczonego zespołu fizjoterapeutów i rehabilitantów Ośrodka „Knieja”. Jeżeli równie ważne, jak wysoki standard usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, jest dla ciebie wypoczynek na łonie natury w komfortowych warunkach z dala od popularnych kurortów, wybór Ośrodka „Knieja” wydaje się wręcz oczywisty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnego „Knieja”, w tym z Centrum Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej oraz Centrum Diagnozy i Terapii dla Dzieci i Młodzieży.